Editörden: BİZ 18 YAŞINDAYIZ...


İnsanoğlunun en güzel yaşıdır, 18 yaş... HRdergi de tıpkı bir insanoğlu heyecanıyla bu ay 18 yaşına girdi. Tam 18 yıldır aralıksız olarak İK profesyonelleriyle bir arada olmanın verdiği keyif ve şevkle yayın hayatımıza devam ediyoruz. HRdergi ilk yayınlandığında bugünün bazı İK profesyonelleri ya üniversite öğrencisiydi ya da mesleğinin ilk yıllarında olan genç isimlerdi. Bugün ise şirketlerin İK kararlarının en tepesindeki isimler olarak karşımıza çıkıyorlar.

18 yıl boyunca sektörde yaşanan tüm değişim ve süreçlerin tanığı olarak sizlere yol arkadaşı olduk. Sizlerin hayatına global trendlerle birlikte yeni yeni kavramlar, uygulamalar ve ünvanlar girdi. Biz de bu süreçte makalelerimizle, araştırmalarımızla ve röportajlarımızla karınca kararınca sizlere destek olmaya çalıştık.

18 yıl boyunca siz değişirken biz de değiştik. Sizlere kariyerinizde ve günlük iş rutininizde destek olacak zirveler, eğitimler ve yayınlar sunmaya çalıştık. Sizlerin iş dünyasında ve sektörde neler olup bitiyor, neler değişiyor sorusuna yanıt bulabilmenizi sağlamayı hedefleyen bir vizyonla yola çıktık ve sizlerin de desteğiyle tam 18 yıldır bu vizyonumuzu devam ettiriyoruz. 

Son söz olarak, 18 yıldan bu yana yolu HRdergi’den geçen, dergimize emek veren ve bugünlere gelmemizi sağlayan herkese ve siz okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Şairin dediği gibi; güneş hep birlikte bakınca daha parlak görünüyor gözümüze! Beraberliğimizin hep devam etmesi dileğiyle...

İyi Okumalar,

DERGİ

HRdergi Mayıs sayısı çıktı

SATIN AL Mayıs 2024