Biz Kimiz?

1996 yılında başlayan hikayemiz, aralıksız olarak devam ediyor.
Türkiye’nin ilk ve tek İnsan Kaynakları dergisi, iş dünyasının buluşma noktasıyız!

HRdergi olarak her ay yenilikçi, kendi alanında öncü ve vizyoner kimliğimizle sadece İK değil, iş ve yönetim dünyasının her alanına dair yayınladığımız makale, haber ve röportajlarla İnsan Kaynakları’nın bütünsel güncel ajandasını oluşturuyor ve kendisi dışındaki ekonomik ekosistem ile olan bağını güçlendiriyoruz. Ayrıca tüm dünyada saygınlığı onaylanmış İK organizasyonlarının araştırmalarıyla geleceğe ayna tutmayı da ihmal etmiyoruz. 

Türkiye’de İnsan Kaynakları alanındaki köklü kimliğimizin verdiği sorumlulukla, 1998’den beri İK’nın her alanına eğilen zirve ve eğitimler de organize ediyoruz. Bugüne kadar yüzlerce konu başlığının ele alındığı geleneksel zirvelerimiz arasında; "Eğitimciler Zirvesi", "Mavi Yakalılarda İK Yönetimi Zirvesi", ''Performans, Ücret ve Ödül Yönetimi Zirvesi'', ''Seçme&Yerleştirme ve Yetenek Yönetimi Zirvesi'', "Çalışan Bağlılığı Zirvesi" ve "İK’cılar için İş Hukuku Zirvesi" yer alıyor.

Pazarlama Dehası olarak bilinen Seth Godin, dünyanın en etkili 30 liderlik gurusu arasında 11’nci sırada yer alan Chester Elton ve “eğitimcilerin eğitmeni” olarak tanınan Bob Pike  gibi dünya çapında konuşmacılarıyla ve ilgi çekici içerikleriyle gündem oluşturan bu zirveler, İK profesyonellerine iş dünyasının karmaşasında ‘know-how’ konusunda destek olacak ajanda oluşturuyor ve network imkanı sağlıyor.

Hikayemiz, yeniliklerimiz ve günceli yakalama çabası ile ilk günkü heyecanı ile sürüyor!

HRdergi, bir Küre Eğitim Basın Yayın Org. Hizmetleri Ltd. Şti. markasıdır.