Zirvede “stratejik İK yönetimi” vardı!

 “6. Stratejik İK Yönetimi Zirvesi”ni 18 Nisan tarihinde gerçekleştirdik.
Zirvede katılımcılarımız konuyla ilgili iyi uygulamaları ve danışmanların önerilerini dinleme
fırsatı buldu.

Beş yıldır aralıksız olarak düzenlediğimiz; “strateji”, “vizyon” ve “gelecek” gibi kilit kelimeleri masaya yatırarak deneyimli yöneticilerin önerileri ve bakış açılarının paylaşılmasını hedeflediğimiz “6. Stratejik İK Yönetimi Zirvesi”nde bu yıl da 8 farklı oturumda 9 konuşmacıyı ağırladık.

Zirvemizde PepsiCo Türkiye İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Birsen Çevik Akgünlü, QNB Finansbank İK Planlama ve Strateji Yönetimi Müdürü Burcu Çetin, Arçelik İnsan Kaynakları Direktörü Buket Çelebiöven, HRdergi Kurucu Ortağı & Genel Müdürü, Beni Ne Motive Eder® Master Sertifikalı Eğitmeni Alper Toper, Kibar Holding İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı Eşber Çekiç, Psikolog & Yazar Acar Baltaş, M. SC. DR., Danone Türkiye Yetenek Yönetimi Müdürü İrem Önal & Danone Anne Bebek Beslenmesi Tüketici Pazarlama, Strateji&Pazar Araştırmaları Direktörü Pelin Aydoğdu ile British American Tobacco Türkiye ve Kuzey Afrika Bölgesi İK Direktörü Gökçe Kulak konuşmacı oldu.

Süreç bekçisi değil,
dönüşüm elçisi olabilmek…  


Zirvede katılımcılarımız “Stratejik yetkinlik yönetimi”, “Ne yaptığınızın farkında mısınız?”, “Stratejik İK yaratmak (Tasarla, değiştir, dönüştür)”, “Stratejik hedeflere koşarken takım motivasyonu…”, “Dönüşüm Sürecinde Stratejik Ortak: İK”, “Kurum misyonunu yarına hazırlamak”, “Bir iş liderinin gözünden İK” ve “Stratejik İK: Süreç bekçisi değil, dönüşüm elçisi olabilmek” gibi konu başlıklarını dinleme fırsatı buldu. 

DERGİ

HRdergi Haziran sayısı çıktı! İyi okumalar

SATIN AL Haziran 2024