Paul Smith İlkbahar Yaz 2020 Erkek Koleksiyonu Beymen’de…

Favorilere Ekle


Renk, kumaş ve dokuları kusursuz bir estetik ile harmanlayan Paul Smith’in 1970’lerin New York’undan ilhamla tasarladığı Paul Smith 2020 İlkbahar / Yaz Erkek Koleksiyonu, exclusive olarak BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde moda tutkunları ile buluşuyor.

1970'lerde Soho’nun gelişen sanat ortamının canlılığı ve enerjisi, dönemin genç sanatçılarının yaratıcı çalışmaları ve gardıroplarından esinlenen koleksiyonda; tulumlar, oversize ceketler, pamuklu gömlekler ve takım elbiseler öne çıkıyor. Pembe ve karamel pastel tonlarından, güçlü sarı ve mavilere güçlü bir Pop Art paletine sahip koleksiyon, New York’un yetmişli yıllardaki renklerini gardıroplara taşıyor. Zıtlıkların uyumu ile zenginleşen koleksiyonda, fonksiyonel eşofmanlar kruvaze deri ceketlerle kombinlenirken, 1970’lerden esinlenen geniş yakalı uzun ceketler ve yüksek bel pantolonlar usta terzilik detaylarıyla dikkat çekiyor.

Lancel, zarif ve zamansız çantaları ile Beymen Blender’da...

Dünya modasının en yeni casual koleksiyonlarını ve yükselen yeni markalarını modaseverler ile buluşturan BEYMEN Blender, 2020 İlkbahar/Yaz sezonundan itibaren, dünyanın ilk lüks deri markalarından Fransız Lancel’i de exclusive markaları arasına ekledi. 

1876 yılında kurulan ünlü marka, 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda en beğenilen ikonik modelleri Lancel Clic ve Lancel Premier Flirt’in yeni versiyonlarının yanı sıra kanvas çantalardan geometrik formlu pastel tonlardaki deri modellere uzanan geniş ürün yelpazesi ile hayatın her anına eşlik eden göz alıcı seçenekler sunuyor.