LC Waikiki Çocuk Koleksiyonu yeni sezonu pastel tonlarla karşılıyor

LC Waikiki 2020 İlkbahar-Yaz Çocuk Koleksiyonu, pastel tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı temalarıyla yazı müjdeliyor. Çocukların neşesinden ilham alınarak hazırlanan koleksiyon, yaz denilince akla gelen ilk renk beyazın yanı sıra denizin mavisini, güneşin sarısını ve doğanın yeşilini öne çıkarıyor. Kız ve erkek çocukları her zaman olduğu gibi LC Waikiki ile şıklığından söz ettirecek. 

Baharın tazeliğini yansıtan tasarımların cıvıl cıvıl renkleri odak noktasına aldığı LC Waikiki 2020 İlkbahar-Yaz Çocuk Koleksiyonu, her yaştan çocuğa yeni sezonda trendi yakalama fırsatı sunuyor. Pembe, lila, mint yeşilinin pastel tonlarıyla öne çıktığı koleksiyon, geçmişteki romantik karakterini koruyan puantiyeleri, sezonun yeni trendi sulu boya efektini ve yazın ruhunu yaşatan marine çizgilerini yaz modasına kazandırıyor. 

LC Waikiki’nin kız çocuklarına özel hazırladığı tiril tiril elbiseler, bu sezonda da gardıroplarda yer alacak anahtar parça olmaya aday… Fırfır detaylarıyla hareketlenen elbiselerde çocuk neşesini yansıtan floral desenler ve fisto kumaşlar da yeni sezon trendlerine ayak uyduruyor. Denim şort ve pantolonlarla kombinlenen rengarenk tişörtler ise sportif duruşun yanı sıra çocukların dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Mor, lila tonuyla, doğadan gelen yeşil ise mint tonuyla koleksiyonda yer alıyor. 

LC Waikiki 2020 İlkbahar-Yaz Çocuk Koleksiyonunda erkek çocukları yine şıklıklarıyla gözleri üzerine topluyor. Keten gömlek ve chino pantolonların bir araya gelerek oluşturduğu kombinler bu yıl da yükselişini sürdürüyor. Sıcaklığın temsilcisi kırmızı koyu tonlar arasından sıyrılan lacivertle eşsiz uyum yakalarken gri açık tonlarıyla karşımıza çıkıyor. 


DERGİ

HRdergi Haziran sayısı çıktı! İyi okumalar

SATIN AL Haziran 2024