İK'cılarla İş Hukuku’nu konuştuk!

HRdergi tarafından bir klasik haline gelen İş Hukuku Zirvesi biraz içerik biraz vizyon değiştirerek İK’cılar için İş Hukuku Zirvesi olarak yoluna devam ediyor.  Bu yıl  8  Şubat’ta Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’de gerçekleştirdiğimiz İK’cılar için İş Hukuku  Zirvesi’nde İş Hukuku’nun çalışanların ve yöneticilerin hayatını zorlaştıran ve kolaylaştıran yönlerini, çalışan-şirket ilişkilerine olan etkilerini konuştuk.

İş hukuku ve İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda akademisyen ve uzman isimler, güncel İş Hukuku sorunlarını ve bu sorunlara dair çözüm arayışlarını paylaştılar. İK yöneticileri ise yaşadıkları sorunları, çalışan ilişkilerindeki hukuki çerçeveyi ve çözüm önerileri üzerine konuştular.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülsevil Alpagut’un Açılış Konuşması’nı gerçekleştirdiği zirvede; BRİSA Çalışma İlişkileri Direktörü Dr. Uğurtan Doğan, İş Hukuku Danışmanı ve Bilirkişi Avukat Hasan Erdem LL.M, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Yeliz Bozkurt Gümrükçüoğlu, Yeditepe Arabuluculuk Derneği Başkanı Avukat / Arabulucu M. Tufan Uz, Ford Otomotiv Endüstri İlişkileri, İK Operasyonları ve Kocaeli Fabrikaları İnsan Kaynakları Müdürü Ali Rıza Aksoy,  Emekli İş Baş Müfettişi & İş Güvenliği Danışmanı Özlem Özkılıç, Sosyal Güvenlik Uzmanı ve sgk.com.tr Kurucusu Mert Nayır bilgi ve deneyimlerini paylaşan isimler oldu.  

DERGİ

HRdergi Temmuz - Ağustos sayısı çıktı! İyi okumalar...

SATIN AL Temmuz - Ağustos 2024