Tommy Hilfiger palto ve montlarıyla kışa hazır


Tommy Hilfiger 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda yer alan mont, kaban ve paltolar yaklaşan soğuklardan korunmak için ideal seçenekler sunuyor. Su kaydırma özelliği, çıkartılabilen premium kaliteli yapay kürklü kapüşon detayları, TH Flex teknolojisinin sunduğu rahatlık ve geri dönüştürülmüş kaz tüyü kullanılması özellikleri ile soğuktan ve yağmurdan en iyi şekilde koruyor.

TOMMY HILFIGER Sonbahar 2019 Kadın ve Erkek Giyim Koleksiyonu, işlevsellikle klasik stillerin birlikte yorumlanmasından ilham alıyor ve sürdürülebilir unsurları kullanışlılık ile birleştiriyor. 

Kadın koleksiyonun merkezinde yenilikçi kumaşlar yer alırken, TH Flex programıyla her yöne esneme özellikli jean ve flanel pantolonlar, sıcak tutan Re:Down® kaz tüyü ikonik şişme montlar öne çıkıyor. Lacivert, yeşil veya kırmızı, beyaz ve lacivert blok renkli Re:Down® şişme montlar, geri dönüştürülmüş polyester kumaş ve fermuarın yanları boyunca TOMMY HILFIGER çizgileri ile tamamlanıyor. Yine TH Flex Re:Down® pembe şişme mont da kadınların gözdeleri arasında yer almaya aday...

Erkek koleksiyonunda yer alan mont ve kabanlarda da Re:Down®, TH Flex programı ile esneyen malzemeler ve ek olarak Sorona® iplikler ön plana çıkıyor. Şişme montlar, hafif bomber ceketler, kapüşonlu yünlü parka ve kabanlar gibi zamansız stillerin genelinde bu özellikler kullanılıyor.

Kırmızı, beyaz veya siyah bomber ceketlerin manşetlerinde ve yakalarında kırmızı, beyaz ve lacivert detaylar ile kollarında hafif kaz tüyü katman bulunuyor. Su geçirmez yüzeyli, Sorona® dolgulu, “TH” işlemeli ve blok renkli astarlı lacivert parka, parlak naylon, yeşil veya lacivert kapüşonlu Sorona® şişme mont koleksiyonda dikkat çekenler arasında yer alıyor. 

Bu kış, Tommy Hilfiger’ın kaz tüyü dolgulu bomber ceket ve şişme montları su kaydıran yüzeyleri ile hem yağmurdan koruyor hem de sıcacık günler vadediyor. 

TOMMY JEANS koleksiyonu da denim klasiklerini kural tanımayan yorumlarla kutluyor. Fitilli dokular, trucker ceketlere ve şişme montlara asi bir yorum kazandırırken ikonik TOMMY JEANS bayrağı koleksiyonun genelinde yer alıyor. Sorona® dolgulu, ekose desenli, uzun boy şişme ceketler ile kaz tüyü ve Sorona® dolgulu şişme montlar da Tommy Jeans tercih edenleri kış aylarında sıcak günlerle buluşturuyor.

DERGİ

Şubat 2024 sayısı yayında!

SATIN AL Şubat 2024