Performans, ücret ve ödül yönetimine dair her şey...

 HRdergi olarak 11 – 12 Kasım tarihlerinde,
Kariyer.net’in Resmi Sponsorluğunda
Performans, Ücret ve Ödül Yönetimi Zirvesi’ni düzenledik.
“Performansı yeniden keşfetmek”, “Ücret ve yan hak uygulamalarında otomasyon örnekleri”,
“Bütçe gerektirmeyen uygulamalar” ve “Her düzey için performans ve prim ilişkisi” gibi konu başlıklarının
ele alındığı zirvemize katılanlar,
17 farklı yöneticinin konuyla ilgili paylaşımından da yararlanma fırsatı buldu.


Zirvemizin bu yılki ana konuşmacılarından biri, CIPD’nin Performans ve Ödül konusundaki uzmanı olan ve CIPD’nin ödül araştırmaları gündemini yöneten Charles Cotton oldu.

“Bana parayı göster - Ödülün davranışsal bilimi”
başlıklı bir konuşma yapan Cotton, CIPD’nin işverenlerin ödül ve tanıma sistemlerini geliştirmelerine destek vermek için hazırlattığı, davranış bilimlerinden bakış açısı sunan raporun bulgularını paylaştı.

Zirvede, teknoloji, iletişim ve eğlence sektörlerinde faaliyet gösteren İngiliz, Avrupalı ve küresel büyük şirketlerde genel müdür pozisyonlarında görev yapmış olan, 2001’den beri üst düzey liderlere ve ekiplerine koçluk yapan Complete Coherence’da liderlik koçu olan Nick Twyman da ana konuşmacılardan biri oldu.

Twyman, “Her gün göz alıcı olmak: Liderlerdeki performansı geliştirmek” isimli sunumunda deneyimlerini katılımcılarımızla paylaştı.

Deneyimli yöneticiler, iyi uygulamalar

Performans, Ücret ve Ödül Yönetimi Zirvesi’nde ayrıca Tofaş İK Direktörü Burhan Çakır, DHL Express İK ve Kalite Direktörü Ayla Çetinbora, 3M İK Direktörü Öznur Başaran, Tekfen İnşaat İnsan Kaynakları, Eğitim ve İdari İşler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erhan Hersek, Ergo Türkiye İK Direktörü Özlem Yılmaz, Proline Bilişim Liderlik, Değişim ve İK Müdürü Özlem Kopuz, Prof. Dr. Turgay Biçer, Deloitte İK Direktörü Bülent Berktaş, TeknoSA İK Direktörü Asena Yalınız, Türk Telekom Grubu İnsan Kaynakları, Ücret Yönetimi ve İK Ortak Hizmetleri Direktörü Dr. Yasin Öztürk, Turkcell Global Bilgi Organizasyonel Gelişim Müdürü Seçil Bayram Erdem & Ücret ve Yan Haklar Birim Yöneticisi Alper Hasboyacı, Baltaş Grubu Danışmanlarından, Eğitim Program Yöneticisi Yasemin Başar, Novo Nordisk Türkiye Toplam Ücretlendirme ve İK Operasyonları Müdürü Hande Gedikli ve Prometheus Danışmanlık Genel Müdürü Yücel Atış da kürsüye çıkan isimler oldu.

DERGİ

HRdergi Nisan sayısı çıktı! İyi okumalar

SATIN AL Nisan 2024