NGSTYLE ile Yeni Sezonun Stil Kodları

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez markası NGSTYLE, 2021 Sonbahar – Kış koleksiyonunu moda tutkunlarıyla buluşturuyor. NGSTYLE’ın imzası haline gelen feminen çizgiler, yılın gözde trendleriyle harmanlanıyor.

Kendine has dokunuşu ve sade tasarımlarıyla tercih edilen, her kombine rahatça uyarlanabilen kilit parçalarıyla bakışları üstüne çeken NGSTYLE, şehirli kadının stil kodlarını yeniden yorumluyor.

Yalın ve zarif tasarımlarıyla fark yaratan NGSTYLE'ın Sonbahar - Kış koleksiyonunda yer alan kazak, ceket ve pantolonlar, yeni sezonda da sokak stilinin vazgeçilmez parçaları arasına giriyor. Sonbahar – Kış mevsiminde ihtiyaç duyulan bütün parçaları kendine özgü tasarımlarıyla şekillendiren NGSTYLE, kadınların soğuk kış aylarında öncelikli tercihi oluyor.

Günün her saatine uyacak bir koleksiyon

NGSTYLE yeni sezonda yine, kış aylarının olmazsa olmazı yumuşak dokulu triko, kazak ve hırkalar ile spor ve feminen bir görünüm sunuyor. Koleksiyonda öne çıkan farklı renk ve formdaki ceketler de hem gündüze hem geceye eşlik ediyor. Cut-out, volan ve fırfır gibi detaylarla süslenmiş, enerjisi yüksek elbiseler ise tek parça şıklığı yaratıyor.

Mevsimle uyumlu, zamansız ve çabasız şıklığı yaratan parçalar

Doğadan gelen ilhamın hissedildiği koleksiyondaki sıcak renkler ve yumuşak dokular yeni mevsimle uyum sağlıyor. Pastel tonları, çizgi desenleri ve renk bloklarının öne çıktığı koleksiyonda kaz ayağı ve ekose gibi zamansız görünümler de yer alıyor. Siyah, haki ve bej tonlarındaki kaban ve trençkotlar ise feminen silüetlerle eşleşerek çabasız şıklığı vaat ediyor.

DERGİ

Şubat 2024 sayısı yayında!

SATIN AL Şubat 2024