NetWork Sonbahar/Kış 2019-20 Erkek Modası “PLAY”

Favorilere Ekle


NetWork, Sonbahar/Kış 2019-20 Koleksiyonuyla başlattığı “1 Kişi, 2 Tavır” mottosunu Play temasıyla kutluyor. İçinizdeki yaratıcı ve cesur yanınızı stilinize taşıyacak Play temasını keşfedin.

NetWork, sezonu #WorkAndPlay ikililik oyunuyla karşılarken herkesin içindeki cesur tarafı öne çıkarmak için Play temasını sunuyor. Erkek koleksiyonunda yer alan trikolara NetWork dokunuşuyla çizgiler, fermuarlar ve dinamik renkler eklenerek kalıpların dışında tasarımlar ortaya çıkıyor. Siyah ve beyazın bir arada kullanılarak yaratılan zıtlıklara da sık sık yer veren koleksiyon iki rengin klasik birlikteliğine özgün ve modern bir yorum katıyor. 

Balıksırtı desenli ve camel paltolarla dinamik bir dış giyim sunan NetWork, sportif görünümler için renkli, mat ve parlak bitişli puffer montlara da koleksiyonunda yer veriyor. Çok yönlü ve renkli kişiliğini stiline yansıtanlar için sunulan Play teması cesur ve iddialı görünümlerin yanı sıra yalın ve şık tasarımlara da yer ayırıyor.


NetWork Sonbahar/Kış 2019-20 Kadın Modası 
“PLAY”

NetWork, Sonbahar/Kış 2019-20 Koleksiyonuyla başlattığı “1 Kişi, 2 Tavır” mottosunu Play temasıyla kutluyor. Her insanın içinde olan “Work and Play” personalarına vurgu yapan koleksiyon Play temasıyla herkesin içindeki flörtöz ve çarpıcı tarafını ele alıyor.

NetWork, isminde yer alan “work” kelimesinin yanına Play’i ekleyerek tamamladığı #WorkAndPlay sezon kampanyasında alışılmışın dışında ve cesur görünümleri aynı ismi taşıyan temanın altında bir araya getiriyor. Kadın koleksiyonunda yer alan çizgiler ve puantiyeler yer aldıkları formlara yaratıcı bir dokunuş katarken ekoseye yeni bir yorum getiren NetWork, iri ekoselerin içerisine feminenliğe vurgulayan ince ışıltılar ekliyor. 

Maskülen bir hava taşıyan oversize ceketlere ise pileli uçuş uçuş flörtöz etekler eşlik ediyor. Kış mevsiminin habercisi napa kabanlar ve puffer montlara eşlik eden kaşe ceketler ise desenleri ve baskılarıyla NetWork imzasını güçlü bir şekilde taşıyor. Leopar desenli çarpıcı görünümlerin yanı sıra yalın ama cesaretinden ödün vermeyen ışıltılı bluzların da yer aldığı koleksiyon her an ve her yerde içinizdeki özgün personaya cevap veriyor.

Ruhunuza ayna tutacak bu ikililik oyununa hazır olun.