Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi’nde Dün’ü, Bugün’ü ve Yarın’ı konuştuk!

Her yıl sektöre yön veren bir ajanda ve vizyon ile katılımcılarıyla bir araya gelen Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi’nde, bu yıl da 9 Mart tarihinde Tesisquare’in Destek Sponsorluğu’nda Türkiye’de Lojistik ve Tedarik Zinciri sektörüne yön veren lider, akademisyen ve danışman isimlerle ‘DÜN, BUGÜN ve YARIN’ı konuştuk. 

Lojistik Yönetim Danışmanı Atilla Yıldıztekin’in Tedarik Zincirinde Nereden Geldik, Nereye Gidiyoruz? başlıklı Açılış Konuşmasıyla başlayan zirvede; Siemens Türkiye İcra Kurulu Üyesi & Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Ersoy ‘Dijital Fabrikalar Yolunda: Endüstri 4.0’, Tedarik Zinciri Lideri Ahmet Viçin ‘Tedarik Zinciri Yönetiminde Etkin Liderlik’, Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı ve LODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan ‘Dijital Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi’, Hayat Kimya Tüketim Grubu Global Tedarik Zinciri Direktörü Tolga Günel ‘S&OP’nin Dünü - Bugünü ve Yarını...’,  Altınay Robot Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Emre Çetin ‘Mevcut Alana ASRS Kurulumu: Örnek Uygulama’, ebebek.com E-ticaret Direktörü Necmi Kahraman ‘Teslimatın E-ticarete Etkisi ve Geleceği’, Avukat Egemen Gürsel Ankaralı ve Avukat&Hukuk Danışmanı Hasan Erdem ortak sunumlarında ‘Hukuksal Açıdan Lojistikte Son Gelişmeler’ ve Prometheus Danışmanlık Genel Müdürü Yücel Atış ‘Mars Vizyonu’ ile söz alan isimler oldu.

Zirvede ayrıca Atilla Yıldıztekin’in moderatörlüğünde gerçekleşen ‘Lojistiğin Liderleri Konuşuyor’  başlıklı panelde Türkiye’nin önde gelen lojistik derneklerinin başındaki isimler UND İcra Kurulu Başkanı Fatih Şener  ve UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener Türkiye’deki lojistik ve tedarik zincirinin dünü, bugünü ve geleceği hakkında bilgi aktardılar.  

DERGİ

HRdergi Temmuz - Ağustos sayısı çıktı! İyi okumalar...

SATIN AL Temmuz - Ağustos 2024