İstanbul’un global eğitim üssü: 41 North Business School

--- BU BİR ADVERTORIAL'DIR ---

 

Türk iş dünyasındaki en büyük eksiklik, hiç şüphesiz, iş ve liderlik eğitimlerinin akademik boyutunun yetersiz olması....

Akademinin iş dünyasının ihtiyaçlarını doğru analiz edememesinden dolayı kısıtlı eğitim içeriğine sahip olması, iş dünyasındaki hızlı değişime ayak uydurabilecek küresel programlar sunulmaması nedeniyle şirketler ve profesyoneller yurtdışındaki eğitim programlarını tercih ediyor. Bu da zaman ve sorumlulukları yerine getirme konusunda gerek kurumsal gerek bireysel olarak sorun yaratıyor.

İşte tam da bu noktada devreye 41 North Business School giriyor. Türkiye’nin ilk özel, bağımsız liderlik ve iş idaresi okulu olan 41 North Business School’un dünyaya akredite akademik programları, Executive MBA ve Türkiye’de bir ilk olan İşletme Yönetimi Doktorası (DBA) gibi benzersiz seçe- nekleriyle Türkiye’de bu fırsatı sunan ilk ve tek eğitim kurumu olarak faaliyet gösteriyor. Biz de 41 North Business School’un Kurucu Direktörü Yeliz Kum Ezercan‘a yola çıkış hikayesini ve akademik programlarını sorduk.

 

Yazının devamını okumak için görsele tıklayınız. 

DERGİ

HRdergi Temmuz - Ağustos sayısı çıktı! İyi okumalar...

SATIN AL Temmuz - Ağustos 2024