İKmoda: Moda Sizi Gizli Yaz Bahçesine Davet Ediyor!

Ipekyol Yaz 2018 Koleksiyonu, çiçek ve grafik detaylarını blok renklerle harmanlayarak yaz mevsiminin müjdesini veriyor. Hem feminen hem maskülen tarzı modern dünyanın renk kartelasıyla kusursuzca buluşturan koleksiyon, tamamlayıcı çizgi ve desen oyunlarıyla sıcak sezonun kapısını aralıyor.

Sıcak havalarla pekişen natürel tonlar, doğal kumaşların birlikteliğiyle Ipekyol Yaz 2018 Koleksiyonu’nda sezona sıcak bir karşılama yapıyor. Ipekyol kadınının feminen ruhuyla uyum sağlayan Yaz 2018 Koleksiyonu, sezonun modern ve renkli dünyasına açılan anahtarı elinde tutuyor. 

Triko elbiseler, grafik etkili ve cut-out detaylı bluzlar ile birleşerek alışveriş listelerinin favorisi haline geliyor. Grafik oyunları, blok renkler ve çizgi detayları sezonun dikkat çeken stil kodlarıyla bir araya geliyor ve Ipekyol kadınının renk paletini zenginleştiriyor. Şıklık yarışında en ön sırada yerini alan trikolar, çizgi oyunlarıyla destekleniyor. 

Casual ofis şıklığına gönderme yapan basic pantolon ve ceketler ile kalem etek ve elbiseler en yalın haliyle şehirli kadına atıfta buluyor. Bel hattına vurgu yapan elbiseler ve tulumlar feminen duruşun altını çizen detaylar arasında yerini alıyor. Elbiselerde hayat bulan fırfır ve volan detaylarsa trend raporunun verdiği dinamik görünüm ile yaz akşamlarının en şık görünümlerini sunuyor.

Boncuk, püskül detayının trikoda ve gömlekteki hareketi, bluzlarda uygulanan büzgü, kol ve omuz oyunlarıyla egzotik bir kontrast yaratıyor. Yaz rahatlığını şıklıkla birleştiren fisto, poplin ve koton kumaşlar ile kendinden desenli çiçekli jakarlar sezonun kumaş seçkisini oluşturuyor. 

Bronz tende kendini belli eden soft pembe, siyahın büyüsu ve doğal taş tonları tende doğal orantıyı sağlıyor. Nar çiçeği, hâkî tonları ve Akdeniz sahillerine gönderme yapan mavi tonları, saf beyazlarla buluşuyor.

Sezonun yükselen trendi hasır çantalar, farklı form ve büyüklükleriyle dikkat çekerek şehirden plaja iniyor. Doğal materyallerden ilham alan küpe, kolye ve kemerlerde yer alan hasır püsküller, taş işleme ve floral desenlerle beraber yeniden şekilleniyor. Üç boyutlu payet ve boncuk işlemeli terlikler, espadriller ve sandaletlerse rahat ve doğal ilhamlı sezonun trendleri arasında. 

Rahat ve zarif bir yaz şıklığı sunan Ipekyol Yaz 2018 Koleksiyonu bu sezon sizi renklerle dolu gizli yaz bahçesine davet ediyor.

---------------

Erkekler Bu Yaz Hem Sportif Hem Şık

Bu sezon olabildiğince rahat ve şık görünen sportif detayların yer aldığı Koton İlkbahar- Yaz Erkek Koleksiyonu, günlük hayattan iş yaşamına kadar stil sahibi erkeklere sayısız seçenekler sunuyor. 

Rahatlığın ve şıklığın ön planda tutulduğu bu sezonda, Koton Erkek Koleksiyonu stil sahibi erkeklere ilham olmaya devam ediyor. Koleksiyon, sezonun öne çıkan şerit detaylı, çizgili, slogan ve lisans baskılı üstleri, eşofman, renkli pantolon ve denimlerle kombinleme imkânı sunuyor. 

Her zevke uygun tişörtler

Havalar ısınmaya başladıkça gözler kombinlerin kurtarıcısı tişörtlere çevriliyor. Koton Erkek Koleksiyonu, yeni sezonda her zevke uygun farklı tişört tasarımlarıyla erkek stiline iddialı bir dokunuşta bulunuyor. 

Sezonun önde gelen trendlerinden farklı renklerde çizgi desenler ve şerit detaylarıyla hareketlenen tişörtler Koton Erkek Koleksiyonu’nun öne çıkan parçaları arasında yerini alıyor.Ayrıca slogan, etnik, çiçek baskılı ve şehir temalı modeller de farklı ve dikkat çekmek isteyen erkeklere en şık seçenekleri sunuyor.

‘Rock’çılar buraya

Koton, Rock müziği yaşam biçimi haline getirmiş beyleri de unutmuyor. KISS, NIRVANA, AC/DC, KURT COBAIN temalı müzik lisanslı tişört modelleriyle Rock severlere birbirinden farklı ve çekici seçenekler sunuyor. 

İçindeki çocuğu kaybetmeyen erkeklere 

Koton Erkek Koleksiyonu ayrıca içindeki çocuğu kaybetmeyen ve çocukluk kahramanlarını üzerlerinde taşımak isteyen erkekleri de unutmuyor. Batman, Superman, Simpson ve Looney Tunes temalı lisanslı tişört modelleri baskı teknikleri ve nakış detayları ile koleksiyonun fark yaratan parçaları arasında. 

Erkekler ve güller 

Sezonun iddialı trendleri arasında olan gül baskılar ise Koton Erkek Koleksiyonu’nda yeniden yorumlanıyor. Gül desenlerini slogan ve hayvan figürleriyle harmanlayan Koton, birbirinden farklı seçenekleri erkeklerin beğenisine sunuyor. 

Denimler bu sezon daha genç, daha dinamik

Herkesin giyim hayatında önemli bir rol oynayan denimler Koton’un İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda yeniden hayat buluyor. Denimleri yine denimlerle kombinleyerek genç ve dinamik bir etki yaratan Koton, sportif ve sırt baskı detayları ile sezon trendlerini denim severlerle buluşturuyor. 

İş Hayatında da rahat ve şık 

Rahatlığın ve şıklığın ön planda tutulduğu Koton İlkbahar – Yaz Erkek Koleksiyonu, iş hayatında şık ve smart görünmeyi seven erkeklerin de tercihi oluyor. 

 

DERGİ

HRdergi Temmuz - Ağustos sayısı çıktı! İyi okumalar...

SATIN AL Temmuz - Ağustos 2024