Quiksilver’dan Doğa Dostu Kar Ceketleri

Favorilere Ekle
Dağların ve dalgaların temel köklerine bağlı kalarak moda, sanat ve fonksiyonelliği bir araya getiren Quiksilver, aksiyon sporları pazarında genç yaşam tarzı ve bir kültür markası olarak tanınıyor. Seçkin sporcu ekibi ile gençlere ilham vermek için çalışıyor.

Sürekli gelişen malzeme, baskı ve teknoloji yelpazesine sahip olan Quiksilver, ikonik sörf şortlarına ek olarak, günlük spor giyim, surf kıyafeti ve kar kıyafetleri de üretiyor. Quiksilver’ın kış koleksiyonu, SPX mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunuluyor.

Quiksilver Mission Solid Kar Ceketi

Her yerde, her hava koşulunda koruma özelliği arayanlar için ideal olan Mission Solid kar ceketi, sokaktan zirvelere kadar uzanan mevsimlik kullanım olanağı sunuyor. Farklı koşullarda güvenilir koruma için 10k Quiksilver DryFlight ® teknolojisinin sağladığı su yalıtımı ile sizi hem sıcak hem de kuru tutmak için tasarlanmış. Plastik şişelerden yapılmış doğa dostu geri dönüşümlü REPREVE ™ izlenebilir kumaşların kullanıldığı Mission Solid Kar ceketi, fit ve modern kesimi, ergonomik yapısıyla hareket özgürlüğünüze destek oluyor.

Quiksilver Steeze Shell Kar Ceketi

Sokaklarda harika görünen bir snowboard ceketi ister misiniz? İçeride ve dışarıda kuru kalmanızı sağlayan, kapüşonlu, fermuarlı 10K Quiksilver DryFlight® teknolojisi ile su geçirmez, rüzgâr geçirmez ve nefes alabilen kumaşı, doğa dostu REPREVE® teknolojisi ile izlenebilir geri dönüştürülmüş elyaf yapısı ile kolay katlanabilir pratik yapısı, büyük kanguru cepleri ile 90’lı yıllara gönderme Quiksilver baskılı retro bir anorak seçeneği. Ultra hafifliği ve nefes alabilen sıcak tutan yapısı ile stratejik vücut ısı haritasına göre tasarlanmış. 

Quiksilver Mission Printed Kar Ceketi

Sezonun en yüksek enerjili kar ceketi ise Mission Printed kar ceketi. Hareket etme özgürlüğü için tasarlanmış, güvenilir su yalıtımı için 10K Quiksilver DryFlight® teknolojisi ve yüksek sıcaklık için WarmFlight® yalıtımı gibi pek çok teknik destek sunuyor. Geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılmış REPREVE® polyester, Modern fit eklemli bağlantılar ve ergonomik yaklaşım ile çok fonksiyonel.Karı dışarıda tutan yapısı ile sıcak ve güvenle kaymanıza destek oluyor.