NetWork’ten Şehre Safari Stilini Taşıyan Tema Contemporary Neutrals


NetWork İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunun öne çıkan temalarından Contemporary Neutrals, konforlu, elegan, çarpıcı ve doğal bir stilin tüm kodlarını bünyesinde barındırıyor. Natürel dokuların şeffaf payet ve süet detaylarıyla buluştuğu geniş ürün grubunda, püsküller, hafif dokulu tüvit kumaşlar ve gümüş metalik ışıltılar dikkat çekiyor. Çizgili ve düz bloklar halinde kendisini gösteren koton elbise ve gömlekler; bej, ekru, lacivert ve yeşil güpür şeritli seçenekler ile sıcak aylarda eforsuz görünümün vazgeçilmezparçaları olacak. 

Şık dokunuşlarıyla gündüzden geceye kolayca taşınabilme özelliğine sahip tasarımların yer aldığı koleksiyonda; bağlamalı veya pilise etekler, güpür karışımlı trikolar, romantik tül ve filelerden oluşan elbise ve etekler başrolleri paylaşıyor. Astarsız hafif ceketler ve dökümlü keten ve koton elbiseler, ahşap kemer ve askı aksesuarları ile hareketlendirilerek iddialı bir kimliğe bürünüyor. Süet dokular ve zincir nakışlar bej parçalara güçlü bir yorum katarken, payet iplerle desteklenen gold-bej triko elbise ve kazaklar NetWork kadınının modern görünümünü yansıtıyor.

NetWork İlkbahar/Yaz 2020 erkek koleksiyonunda Contemporary Neutrals teması; beyaz, ekru ve camel gibi sakin renklerin gücünü, erkeklerin dolabının vazgeçilmez parçaları olan süet, örme ve blazer ceketler ile buluşturarak eforsuz ve natürel şıklığı şehre getiriyor. Keten ve koton kumaşların hakimiyetindeki ekru ve taş rengi tişörtler, kahve ve bej süet ceketler eşliğinde spor görünümü tamamlamak adına koleksiyonda yerini alıyor. Zengin dokular ve soft renk tonlarıyla bütünleşen yelekli keten takım elbiseler ise kozmopolit NetWork erkeğinin sofistike duruşunu yaz boyunca gündüzden geceye taşıyor.


DERGİ

HRdergi Temmuz - Ağustos sayısı çıktı! İyi okumalar...

SATIN AL Temmuz - Ağustos 2024