Bağlılığı ve performansı yüksek takımlar, olağanüstü iş sonuçlarına imza atmak isteyen liderler için: HRthinks.me

Favorilere Ekle

--- BU BİR ADVERTORIAL'DIR ---

 
Çalışan bağlılığı, kurum kültürü, takdir & tanıma odaklı çalışmalarıyla takımların ve liderlerin yanında olan HRthinksMe, yeni ürünleriyle iş sonuçlarına doğrudan etki eden pratik araçları iş dünyası ile buluşturuyor. Gelin bunlara birlikte göz atalım...

Olağanüstü İş Sonuçları için 8 Liderlik Uygulaması Eğitimi

Dünyanın en iyi liderlik guruları arasında yer alan ve kitapları New York Times Çok Satanlar Listesi’ne giren yazarlar Adrian Gostick ve Chester Elton’ın “Değer Bilen Liderlik” kitabını temel olan bu liderlik gelişimi eğitiminde, yöneticiler takımlarının yarattığı gerçek değeri belirlemenin ve çalışanlara değer verdiklerini göstermenin sekiz etkili ve pratik yolunu öğreniyor.

Eğitimde güncel araştırma sonuçları ve vaka çalışmalarının yanı sıra Ford, American Express ve Best Buy gibi dünyaca ünlü şirketlerde dönüşüm yaratan liderlerin önerileri ve ilham verici yolculukları da ele alınıyor.

• Çalışanların aklını ve kalbini kazanarak bağlılığı sağlamak
• Liderlik itibarınızı geliştirmek
• Mükemmel işler için esinlendirmek
• Değer bilinen bir kültür geliştirmek

Olağanüstü İş Sonuçları için 8 Liderlik Uygulaması - Keynote

Liderlik her ne kadar insanlarla ilgili olsa da pek çok yönetici o kadar meşguldür ki iş sonuçlarını yaratan kişileri gözden kaçırabilir. En iyi liderler, takım üyelerinden yüksek beklentilere sahiptir ve aynı zamanda çalışanların stratejiyi anladığı, dikkat gerektiren alanlara odaklandığı ve ileri attıkları her adımda takdir gördüğünü hissettiği ortamlar yaratır.

Değer Bilen Liderlik, 1 milyondan fazla yetişkin çalışan arasında yapılan araştırma sonuçlarına ve başarılı liderlerin tavsiyelerine dayanıyor. Liderler değer bilme konusunda bilinçlendiğinde sadece performans ve moral artışı yaşanmıyor; liderler takım üyelerini daha iyi tanıyor, nasıl katkıda bulunduklarını öğreniyor ve ellerinden daha ne kadar fazlasının gelebileceği konusunda fikir sahibi oluyor.

Yetenek Savaşını Kazanmanın Yeni Yolu: “Ekibimi Ne Motive Eder?” Bağlılık Eğitimi

En iyi çalışanlarınızı elde tutmak, organizasyonla olan bağlarını güçlendirmek, tüm takımınızın bağlılığını artırmak için:

• Takım üyelerinin Motivatör Profilleri’ni kullanarak onları heyecanlandıran görevleri nasıl ortaya çıkarabilir ve verimlilik, yetkilendirme ve iş tatminini nasıl artırabilirsiniz?
• Takım üyelerinin sürdürülebilir Aksiyon Planları yaratmasını sağlayarak sorumluluklarını nasıl artırabilirsiniz?
• İş Şekillendirme’yi günlük yönetiminize entegre etmenin en etkili yolları nelerdir?
• Çalışanlarla anlamlı ve esinlendirici diyaloglar kurarak kariyer patikasında nasıl ilerleyebilecekleri konusunda onları destekleyebileceksiniz.

Kişisel gelişimlerini kendileri yöneten çalışanlarınız için yeni video eğitimleri
Beni Ne Motive Eder Video Eğitimi Anlam İhtiyacı

Kariyerlerinde daha derin anlam bulanlar, günlerinin daha enerjik ve tatmin edici olduğunu fark ediyor ve işlerini en büyük neşe ve gurur kaynağı olarak görüyor. Ancak sorun şu ki pek çok insan kendisini neyin motive ettiğini bilmiyor, bilse de bununla ne yapacağı konusunda bir fikri bulunmuyor.

Araştırmalar, pek çok insanın hayata atılırken itici güçlerinin para kazanmak ve prestijli üst düzey pozisyonlara ulaşmak olduğunu fakat amaçlara ulaşıldıkça veya hayat şartları değiştikçe motivasyonlarının da değiştiğini gösteriyor.

Bazılarının daha fazla zaman geçirmek istedikleri çocukları oluyor, bazıları ise kendilerini daha yüce amaçlara hizmet etmek isterken buluyor. Buna karşın, hayata atıldığı ilk yıllarda kendini toplumsal bir amaca adamış veya yardım etmeye yönelik bir meslek seçmiş ama kariyerlerinin ileri aşamalarında daha geleneksel bir kurumsal rolün sunduğu zorluklar ve kazançları daha cezbedici bulmuş bireyler olduğunu da görüyoruz.

Bu nedenle, eğer siz de tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmak ve mutlu bir şekilde çalışmak istiyorsanız, içinize dönmeli ve sizi gerçekten neyin motive ettiğini anlamaya çalışmalısınız.

• Sizi motive eden unsurlar netlik kazanacak.
• Motivatörlerinizi kullanarak mevcut işinizdeki potansiyelinizi nasıl artırabileceğinizi öğreneceksiniz.
• İş yerinde sarf ettiğiniz eforun tutkularınızla daha uyumlu olmasını sağlayan güçlü bir aksiyon planı geliştirebileceksiniz.

Bireysel İş Şekillendirme Video Eğitimi: İşinizde mutsuzsanız, Bodrum'da kafe açmanıza gerek yok!

İnsanların işleri, onlara temel motivasyonlarını tatmin edecek şeyleri yapma fırsatı sunduğunda, daha mutlu ve işlerine daha bağlı oluyorlar. Kötü haber ise; pek çok insan en güçlü motivatörlerinin ne olduğunu tam olarak kavrayamıyor, hatta nasıl motive olduklarını anlamış olan kişiler bile çoğu zaman bu tutkularını günlük iş hayatlarına nasıl dahil edeceklerini bilmiyor.

Bunun bir çözümü var ve genellikle büyük bir kariyer ya da iş değişimi gerektirmiyor. Her ne kadar, işinizde mutsuzsanız bunu değiştirmenin üstün gayret gerektireceğine, işinizi bırakıp 'hayalinizdeki işi' bulmanın icap ettiğine dair yaygın bir inanış olsa da, çoğu insan için bu, saçmalıktan başka bir şey değil. Çoğu kişinin riskli bir adım atması değil, sadece iş hayatında ufak değişiklikler yapması gerekiyor.

Bu eğitimde sizi motive eden unsurlar ile mevcut görevleriniz arasında nasıl bir bağ kurabileceğinizi bulacaksınız. İlk başta bu iş kolunu neden seçtiğinizi hatırlamanıza yardımcı olacak, sizi yaptığınız iş ve sevmediğiniz yanları üzerinde detaylı düşünmeye sevk edecek ve sizden görevlerinizi en güçlü motivatörleriniz ile nasıl en iyi şekilde hizalandırabileceğinizi değerlendirmenizi sağlayacağız.

İŞTEKİ ANLAM İHTİYACI: MOTİVATÖRLERİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ?

HRthinksMe, Türkiye temsilcisi olduğu Motivatör DeğerlendirmesiTM ile de iş hayatındaki bireylerin ve takımların hayatında fark yaratmaya devam ediyor. 850.000 kişi arasında yapılan 10 yıllık araştırmanın sonuçlarını temel alan dünyanın en kapsamlı bireysel Motivatör Değerlendirmesi,

* Sizi her sabah işe gitmek için heyecanla yataktan kaldıran temel motivatörlerinizi yaklaşık 20 dakika süren 100 soruluk bir online testle tespit etmenizi,
* Güçlü, orta ve nötr motivatörlerinize ve kimliklerinize ilişkin özet bir rapora ulaşmanızı,
* Tutkularınız ile her gün yaptığınız işler arasında uyum sağlayarak bağlılığınızı ve mutluluğu artırmanızı sağlıyor.

Motivatör Değerlendirmesi ayrıca takımdaki bireyler arasındaki sinerji noktalarının, olası çatışmaların ve her bir kişinin benzersiz katkısının belirlenmesi için de kullanılıyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren pek çok şirket, Motivatör Değerlendirmesi’nden etkili performans görüşmeleri, bağlılık yaratma ve iş şekillendirme süreçleri için de yararlanıyor.

Takımınızın performansını ve bağlılığını artıracak tüm bu eğitimler ve keynote’lar için lütfen bizimle iletişime geçin:
www.hrthinks.me

busra@hrthinks.me
  

Haberi pdf olarak okumak için görsele tıklayınız.