Ayrıcalıklı olmayı sevenler için keşif dolu seyahat deneyimleri

Ayrıcalıklı seyahat deneyimleri sunan ProntoPlus,dünyanın en güzel seyahat noktalarını gezginlerle buluşturuyor. Klasik bir yurtdışı seyahatine alternatif arayanlar, ProntoPlus’ın özel hazırlanmış tur paketleriyle kendi zevkine göre istediği turu seçiyor. Asya, Avrupa, Afrika, Kuzey Kutbu, Avustralya gibi dünyanın her köşesinde farklı bir konseptte seyahat deneyimi gezginleri bekliyor.

Ateş ve Buz Ülkesi İzlanda

Muhteşem doğasıyla İzlanda’yı keşfe çıkan seyahatseverler meşhur Blue Lagoon’un sıcak suyunda unutulmaz anlar geçirebiliyor. Birbirinden ilginç doğa olaylarının yaşandığı ülkede Thingvellir Ulusal Parkı ve Geysir Jeotermal güzel fotoğraf kareleri alınabilecek yerler arasında bulunuyor. Gezginler şelaleler bakımından çok zengin olan İzlanda’da unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayıp benzersiz manzaralara tanıklık ediyor. 

 

İtalya’nın Muhteşem Gölleri

İtalya’nın aristokrat havasını en güzel yansıtan Piedmont bölgesinin kalbi Torino’da sokaklardaki kahve kokusunu içinize çekip, İtalya’nın en romantik gölü Lago d’Orta’nın kıyısında muhteşem manzarayı seyredecek, Romantik Verona’da tarihin izlerini takip ederken, Como Gölü’nün eşsiz güzelliğinde lüks ve ihtişama yakından tanık olacaksınız. Ayrıca modanın başkenti Milano’yu keşfedip dünyaca ünlü markaların mağazalarında alışveriş yapma imkânınız bulunuyor. 

Büyük Göç Zamanında Tanzanya & Zanzibar 

Macera tutkunları için de birbirinden farklı alternatifler sunan ProntoPlus, büyük göç zamanı çıkılan safaride çok sayıda hayvan türünü doğasında görüp unutulmaz fotoğraf karelerine imza atma fırsatını sunuyor.

Dünyada insanların ve vahşi hayvanların bir arada yaşadığı tek yer olan Ngorongoro Koruma Parkı ve UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan Serengeti Milli Parkı bu muhteşem turda yaşanacak unutulmaz deneyimlerin başında geliyor. 

Fransa ve Bask Bölgesi Lezzetleri 

Farklı lezzetler deneyimlemeyi yaşam tarzı haline getiren gurmeler, ProntoPlus’ın Fransa ve Bask bölgesi turuyla damak zevkine yeni tatlar eklerken Avrupa mimarisinin en güzel eserlerini görme fırsatı buluyor. Gurmeler, dünyaya ün salmış Fransız peynirleri ve şaraplarının en güzel örneklerini bu turda tadabiliyor. Ayrıca Bask bölgesinin eşsiz lezzetleri de bu turun akılda kalacak deneyimlerinin başında geliyor. 

Üç Dinin Buluştuğu Kutsal Topraklar Kudüs

ProntoPlus, kültür turlarına ilgi duyan seyahatseverler için asırlar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Kudüs turuyla farklı kültürlerin farklı hikayelerinin geçtiği mekanları yerinde görme fırsatı sunuyor. Geçmişten günümüze kültür çeşitliliğini yansıtan mimari eserleri ve doğasıyla farklı bir deneyim sunan turda Lut Gölü (Ölüdeniz) ve farklı dinlerin kutsal mekanları görülecek yerler arasında yer alıyor. 

ProntoPlus turları farklı dönemlerde dünyanın farklı bölgelerindeki güzellikleri seyahat tutkunlarına deneyimleme fırsatı sunuyor. Bahar Akıncı ile Lezzet Durakları, Kathar Şovalyeleri’nin İzinde, Hindistan’da Diwali Işık Festivali, Görkemli Loire Şatoları & Normandiya, Don Kişot’un İzinde İspanya, Mosel Nehri’nin İki Yakası da ProntoPlus’ın gezginler için hazırladığı ayrıcalıklı seyahat deneyimleri arasında yer alıyor.

Avrupa’nın kadim kültürünü, eşsiz sanat eserlerini, muhteşem doğasını ve gurme lezzetlerini ayrıcalıklı bir seyahat deneyimiyle keşfetmek isteyenlere ProntoPlus turları alternatif oluyor. Masal Gibi Alsace & Lorainne Vadisi (Colmar & Strasbourg); Fransız Rivierası Cote D’Azur; Lavanta Mevsiminde Provence & Rhone Vadisi; Lale Zamanında (Amsterdam - Giethoorn - Brugge – Brüksel); Mosel Nehrinin İki Yakası Amsterdam-Giethoorn -Brugge-Brüksel; Bahar Akıncı ile Amalfi Sahilleri; İtalyan Rivierası Liguria; Kültür Sanat ve Chopin’in İzinde Polonya; Fransa ve Bask Bölgesi Lezzetleri; İtalya’nın Muhteşem Gölleri; Britanya Lordları İskoçya & İrlanda; Yılbaşında Kuzey Işıkları ile Laponya; Ateş ve Buz Ülkesi İzlanda gibi turlar gezginlere benzersiz deneyimler yaşatıyor.

DERGİ

HRdergi Temmuz - Ağustos sayısı çıktı! İyi okumalar...

SATIN AL Temmuz - Ağustos 2024