Altınyıldız Classics ile şehre dönüş vakti!

Favorilere Ekle


Yaz tatiline veda ederek şehre dönme vakti geldi. Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics’in ütü gerektirmeyen Non-Iron gömlekleri, her yöne esneyen 360 koleksiyonuna ait tasarımları, su ve leke tutmayan Nano takım elbiseleri ofis kombinlerine yön veriyor. Normalleşme sürecinde evden çalışmanın da devam ettiği bu dönemde, Altınyıldız Classics’in stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkardığı tasarımları ise ev konforunu maksimum seviyeye taşıyor.

Tatil bitti, rotalar tatil yerlerinden şehirlere ve ofislere çevrilmeye başladı. Altınyıldız Classics, stil sahibi erkeklerin üzerinde taşımaktan büyük keyif alacağı parçalar ile ofiste takım elbise giymenin keyfini yeniden yaşatacak.

Mevsimin değişmesiyle birlikte yazlık parçaların yerini alan Altınyıldız Classics’in ütü gerektirmeyen Non-Iron gömlekleri hem ofisin hem de evdeki çalışma ortamının en pratik tercihlerinden biri… 

Altınyıldız Classics’in, esneklik ve rahatlığıyla fark yaratan ve hareket özgürlüğü sunan 360 derece ceket, gömlek ve pantolonları ise şıklık ve rahatlığı bir arada sunana diğer parçalardan... Teknolojiyi gündelik hayata uyarlayan 360 derece pantolonlar, renk seçenekleriyle evde geçirilen bir iş gününün sonunda bile bakımlı görünmenin sırrını veriyor. Ayrıca şekli bozulmayan 360 ceketleri çok uzun süre ilk giyildiği halini koruyarak dirsek izi de yapmıyor. Altınyıldız Classics’in 360 derece gömlekleri, t-shirt rahatlığı ve gömlek şıklığını aynı üründe buluşturuyor. 

Altınyıldız Classics’in su ve leke tutmayan Nano takım elbiseleri ise stil sahibi erkekleri tatil dönüşü yoğun iş temposuna adapte ederken pratikliği zirveye taşıyor. Her erkeğin gardırobunun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan Altınyıldız Classics takım elbiseler, şık gömlekler ve aksesuarlarla tamamlandığında etkisini artırıyor.

Altınyıldız Classics imzalı ayakkabılar ise tatil dönüşü yoğun ofis temposunda hem sınırsız hareket özgürlüğü sağlıyor hem de şıklığı bir adım öteye taşıyor.