İK Erkek Moda: Back-to-Business için Kombin Çeşitliliği


Modaya öncülük eden Fransız giyim markası Cacharel, “back-to-business” dönemi için konforu sadece kumaşın esnekliğinde değil; dokumasında, renk tonlarında, hatta pantolonlarında kemer yerine tasarlanan bağcık gibi fonksiyonel detaylarında da hissettiren Mix&Match takım elbiseler sunuyor.

Kendi stilinizi yaratma imkânı sunan özel parçalarla, işe dönüşte de Cacharel’in zarif görünüm sunan farkını hissediyorsunuz.

Pamuk ve pamuk-keten karışımlı kumaşlarla dokunmuş Cacharel ceketleri, klasik veya chino pantolonlarla kombinlenerek toplantılara uygun hale getirilirken, denim pantolonlarla bir arada kullanılarak akşam davetleri için de şık bir görünüm yaratıyor. Bu sayede Cacharel erkeği, tek bir ürün ile her ortamda fark edilen bir stil sergiliyor. 

Cacharel, tasarımlarında çarpıcı tek renk kullanımı haricinde; kaktüs yeşili, çivit mavisi ve kum rengi gibi çeşitli renklerin karışımına ve Fas kırmızısı ile kırık beyazın birlikte dokunmasından ortaya çıkan melanj etkisine başvuruyor. Böylece ceketlerinin birçok farklı renkle harmonik bir görünüm sergilemesini sağlamış oluyor. 

Pigment boyalar, kök renkler, doğal pamuk, keten gibi daha ham malzemelerle şekillendirilmiş Cacharel koleksiyonu; kusursuz işçilikle hazırlanmış takım elbiselerini doğal detaylarla bir araya getiriyor. Örgü kravatlar ve keten mendillerle tamamladığı takım elbiselerinde rafine bir tarz da sunuyor. 

Cacharel’in vazgeçilmez trençkotu ve stil sahibi çantalarıyla tamamlanan kombinler, “back-to-business” dönemi için istenilen göz alıcı etkiyi yaratıyor.

DERGİ

HRdergi Mayıs sayısı çıktı

SATIN AL Mayıs 2024