İşyerinde Kaygı Yönetimi

Özet

Belirsizlik dönemlerinde çalışanların kaygılarının yönetimi

Online

İÇERİK

Dünya Sağlık Örgütü (WHO), salgının toplumsal ruh sağlığı üzerindeki etkisini değerlendirmek amacıyla 130 ülkeyi kapsayan küresel çapta bir araştırma yayınladı. Bu araştırmaya göre halihazırda insanların yüzde 67’si anksiyete, depresyon gibi ruh sağlığını olumsuz etkileyen rahatsızlıklar yaşıyor.

Peki, bir yönetici olarak çalışanlarınızın artan anksiyete seviyelerini nasıl fark edebilir, bu konuda hangi aksiyonları alabilirsiniz? Çalışanlarınız gelecek hakkında bunalmış veya endişeli hissederken, endişelerini hafifletmek için neler yapabilirsiniz?
Organizasyonların ve çalışanların performans göstermek için hiç olmadığı kadar baskı altında olduğu günümüzün hızlı değişen, belirsizliklerle dolu küresel iklimde liderlere ve İnsan Kaynakları’na düşen rolleri konuşmak, etkili uygulama ve stratejileri dinlemek üzere İşyerinde Kaygı Yönetimi etkinliğimizde buluşacağız.


KATILIM SEÇENEKLERİ

Aşağıdan "Katılımcı Sayısı" seçerek işleme devam edebilirsiniz.
645,00 TL + KDV

Tek Kişilik Katılım Ücreti

Tek kişilik katılım ücreti

AÇIKLAMA

Erken kayıt indiriminden yararlanmak için 1 - 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında kayıt işlemlerinizi tamamlayıp ödemenizi yapmış olmanız gerekmektedir. 

Katılımcı Sayısı Seçin