İKonometrİK Zirvesi 2022

Özet

İKonometrİK Zirvesi, İK Analitikleri Zirvesi

Online

İÇERİK

Hızla değişen bir dünyada gelecekteki işgücü planlamalarını yaparken büyük veri yönetimi ve analitik beceriler İK’da hayat kurtaran temel metodolojidir.

İK Analitiği, İK Metrikleri, İK Ekonomisi’ni yani İK’nın rakamsal ve analitik değerlerini bir araya getirerek İK’ya yepyeni bir boyut kazandırdığımız İKonometrİK buluşmasını 2022’de de tekrarlıyoruz.

Her geçen gün büyüyen İK Analitik dünyasındaki son gelişmeleri en iyi uygulamalar ışığında zirveye taşıyoruz. İK’cılar için Büyük Veri Yönetimi’nin ne anlama geldiğini, nasıl yönetildiğini, nasıl yönetilmesi gerektiğini merak ederseniz bu buluşmayı şimdiden ajandanıza ekleyin. 

Neden İKonometrİK Zirvesi?

Çünkü Türkiye’de hiçbir etkinlikte tek başına konuşulmayan “İK’nın Sayısal Hazinesi” olan İK Analitikleri, Metrikleri ve Büyük Veri Yönetimi tüm yönleriyle bu zirvede konuşulacak! 


Bu zirvede neler konuşacağız?

-    İK Analitik pandemide nasıl hayat kurtardı? 
-    İK’cılar için Büyük Veri Yönetimi ne anlama geliyor, nasıl yönetilir, nasıl yönetilmeli?
-    Büyük veri ve İK metriklerini analitik olarak nasıl şekillendirmeliyiz? 
-    Hızla değişen bir dünyada gelecekteki işgücü planlamalarını yaparken büyük veri yönetimi ve analitik beceriler İK’ya nasıl yardımcı olacak? 

Bu zirvede olmazsa bu konuları başka zirvede dinleriz veya konuşuruz demeyin, zira bu zirve şu an alanında tek, henüz benzeri denenmedi! 

Kimler Katılmalı?

-    Rakamların dilinden anlamak isteyen bir İK’cıyım diyen, 
-    Geleceğin İK’sında ben de söz sahibi olmalıyım diyen, 
-    Büyük veri yönetimi ve metriklerin İK için neden önemli olduğunu merak ediyorum diyen,
-    İK lideriysem elbette İK ekonomisi ve analitiğinin konuşulduğu yerde olmalıyım diyen, 
-     İK’nın uzmanı, ekonominin üstadı, analitiğin piri olmak isteyen

Tüm İK liderleri, profesyonelleri, müdürleri, uzmanları bu zirvede olmalı! 

Katılım ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kayıt için Büşra Demirbilek (busra@hrdergi.com), mesajlarınızı İK profesyonelleri ile buluşturmak için sponsorluk ve oturum paketleri konusunda Rabia Sönmez ile (rabia@hrdergi.com) iletişime geçebilirsiniz.


SPONSORLAR