Çalışan Deneyimi Zirvesi 2020

Özet

Kurum Kültürü, çalışan bağlılığı, işveren markası...

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir

İÇERİK

İnsan Kaynakları’nın artık daha çevik, müşteri odaklı ve dijital olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Önümüzdeki dönemde bu konuda yaşanacak dönüşümde öne çıkacak trendlerin başında ise “güçlü bir çalışan deneyimi yaratmak” yer alıyor.

Bu nedenle günümüzde artık pek çok şirket; çalışma ortamlarını, verimliliği artıran araç ve teknolojileri, çalışanların en iyi performanslarını sergilemesini sağlayan eğitimleri dikkate alan bir çalışan deneyimi yaratmak amacıyla stratejiler geliştiriyor.

Ancak bu noktada; elimizde kalan sınırlı rekabet avantajından biri olan Kültür’ü de unutmamak gerekiyor. Organizasyonunuzdaki liderlerin, yüksek performanslı takım kültürlerini nasıl yaratabileceğini anlamasına yardım ederek, kritik iş süreçlerini uygulamalarını sağlayabilirsiniz. Pozitif bir kültür tüm organizasyonunuzu ve markanızı dönüştürürken, başarının da en önemli faktörlerinden biridir.

Kısacası, günümüzde İK fonksiyonunun dışına ulaşmayı amaçlayan İK liderleri; IT, Pazarlama, İç İletişim ve Kurumsal Vatandaşlık gibi departmanlar ile ortak çalışmalar yaparak benzersiz ve etkili bir çalışan ve müşteri deneyimi yaratıyor. Bunların tümü de İK’nın yetkinliklerini sürekli olarak geliştiriyor.

Bu gerçekten yola çıkarak, HRdergi olarak bu yıl 3. kez düzenleyeceğimiz bu zirvede; Türkiye’nin önde gelen İK liderleri ve danışmanlarıyla eşsiz çalışan deneyimi yaşatmanın ipuçlarını ve Kurum Kültürü’nün inceliklerini masaya yatırmaya hazırlanıyoruz.


SPONSORLARKATILIM SEÇENEKLERİ

1.795,00 TL + KDV

Tek Kişilik Katılım Ücreti

Aboneliği olmayan katılımcılar için tek kişilik ücret.
1.435,00 TL + KDV

HRdergi Aboneleri İçin Katılım Ücreti

1 adet abonelik 1 kişinin katılımında indirim hakkı sağlar.
1.615,00 TL + KDV

2 Kişilik Katılım Ücreti

Kişi başı katılım ücretidir.
1.525,00 TL + KDV

3 Kişilik Katılım Ücreti

Kişi başı katılım ücretidir.
1.345,00 TL + KDV

4 Kişilik Katılım Ücreti

Kişi başı katılım ücretidir.
Katılımcı Sayısı Seçin