FOW.Connect’ten Geleceğin FOW.Connecter’larına Açık Mektup!

Mayıs 05, 2020

FOW.Connect’i kurma meselemiz evlerde olduğumuz bu değişik zamanlarda gelişti.

Aslında gördük ki, çok uzun zamandır bu düşünce ile yaşıyormuşuz.

Gelin biraz başa saralım, sondan başlamayalım.

Özel hayatlarında da arkadaş olan üç ortak ve kurduğumuz şirketlerin takımları olarak – evet takımlarımız da birbiri ile arkadaş :) - farklı farklı iş kollarımız var:

Expertera olarak, kişileri ya da markaları ihtiyaç duyacakları uzmanlar ile buluşturuyoruz. İşimiz, dünyanın uzmanlığına erişim sağlamak. Bunu yaparken firmaların geleceğin proje ve görev bazlı çevik işgücünü kurmasına, çalışanların esnek kariyerlerini oluşturmasına olanak sağlıyoruz.

4C1H olarak, içeriden dışarıya büyümeye inanıyoruz. Çalışanlara dokunan, fayda sağlayan, her gün “neden bu işe geliyorum?” diye durup sorduklarında bir anlam bulmalarına yardımcı olan işveren markası ve çalışan deneyimi projeleri geliştiriyoruz. İşimiz, kurumlarda çalışan insanların halinden anlayarak hikayelerini keşfetmek, kurumun hikayesini yazmak ve çalışanların anlam bulmasını sağlamak.

OGOO olarak, işimiz teknoloji! Çevik anlayışı destekliyor, iş ortaklarımız için dijital platformlar geliştiriyoruz. Her an ve her yerden iletişimi sürdürebilecekleri sistemler oluşturuyoruz. Amacımız, dijital dönüşüm kavramını, ulaşabilir ve kullanılabilir bir şekilde sunabilmek.

Üçümüz farklı farklı iş kollarında olsak da, felsefemizin ortak olduğunu hep biliyorduk. 

Future Of Work olarak da bilinen İşin Geleceği kavramını üç şirket olarak da benimsemiştik. Birbirinden beslenen insanlardan oluşan takımlar kurmayı, herkesin uzman olduğu işi yapmasını ve bunları teknolojinin nimetleri ile paylaşmasını destekliyorduk. Bu hedefe varmayı destekleyen kültürler inşa ediyorduk. Daha yolumuzun uzun olduğunu düşünüyorduk. Adı üstünde, İşin “geleceği”... Daha zaman vardı!

Ama bir sabah uyandık ve bam!

Bir virüs hepimizi ele geçirdi, alışkanlıklarımız değişti. 

Açtık kapıyı... Gördük ki beklediğimiz, inşa ettiğimiz, desteklediğimiz işin geleceği aslında tam da bugünde! Bizim tahmin ettiğimizden daha çabuk gelmiş.

Sizce de öyle değil mi? 

Fiziksel olarak ayrı ayrıyız ama işlerimizi üretebiliyoruz.

Herkes daha hızlı, daha an’da. Takımlar birbirini daha çok hissediyor, anlıyor.

Bu virüs, bizlere yavaş yavaş bilgece düşünmeyi öğretiyor.

Birbirimizden öğreniyoruz, ayrı ayrı ama birlikteyiz.

Evde Bir Aradayız!

E dedik tamam işte, işin geleceği tam da burada, bugünde!

Hemen kolları sıvadık, ne de olsa bu yeni çağ bize an’da kalmayı öğretiyor.

Ve FOW.Connect’i oluşturduk!

FOW.Connect, yeni nesil bir komünite. Geleceğin ve aslında bugünün topluluğu.

İşin geleceğine inananların, birbirinden beslenip öğrenmek isteyenlerin, ilham alıp ilham verenlerin oluşturduğu, insanı hep odağında tutan dijital bir platform.

Her hafta webinarlar düzenliyoruz. Bazen Türkiye’nin lider markalarından birinin CEO’su bizimle birlikte stratejilerinden bahsediyor, bazen bir psikolog bize öyle sorular soruyor ki ekran karşısında kalakalıyoruz. Çünkü işin geleceği tam da bu. Her an her şey olabilir!

Sen yeter ki an’da kal, kalbine dokun ve dijitalden faydalan, her an, her yerde ol!

Her an güncel ol, yeniliklerden haberdar ol. 

Şimdiden bu komünitenin birçok üyesi var; onlar birer FOW.Connecter! 

Aramıza katılacak yeni arkadaşlara, dünyanın uzmanlığına ulaşmayı vaat ediyorlar. Eğlenmeyi, öğrenmeyi, webinarlar, iletişim, uzmanlık ve teknoloji sayesinde beynin farklı farklı pencerelerini açmayı vaat ediyorlar. Güncel haberlerin de yer aldığı bu platformda yok yok.


Hatta sana bir mesajları da var, dinlemek istersen videoyu izleyebilirsin.

https://youtu.be/drEvwFzuIv

Ben de bir FOW.Connecter olmak istiyorum diyorsan, linke tıkla haydi ve kaydet kendini!

https://junointranet.com/tr/lp/fow-connecte-katilma-zamani