3. Dijital İK Çağı Zirvesi

3. Dijital İK Çağı Zirvesi

Navigating Tomorrow: The Digital HR Era Begins

11 Aralık 2024 2024 İstanbul Marriott Hotel Asia
İstanbul Marriott Hotel Asia
HEMEN KAYIT OL!

Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Dijital İK Çağı Zirvesi, İK profesyonelleri ve iş dünyasının liderlerini bir araya getirerek, geleceğin İK uygulamalarını ve dijital dönüşüm trendlerini derinlemesine keşfetme fırsatı sunuyor.

Yapay zekâ, büyük veri, otomasyon ve dijital iş yerleri gibi konuların ele alınacağı oturumlar sayesinde, İK'nın dijital geleceğine dair kapsamlı bir bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca, sektörün önde gelen isimleri ve vizyoner liderlerin deneyimlerini paylaşacağı ilham verici konuşmalar, sizlere yeni bakış açıları kazandıracak.

Bu yılki zirvede; dijital dönüşüm, yapay zekâ ve makine öğrenmesi gibi konularda derinlemesine bilgi edinirken, uzaktan çalışma ve kapsayıcılık gibi güncel meseleler üzerine de stratejiler geliştirme fırsatı bulacaksınız. 

Bu zirvede neleri keşfedeceksiniz?

Dijital İK Uygulamaları: Yapay zeka, makine öğrenimi, veri analitiği ve bulut tabanlı çözümler gibi dijital teknolojiler, İK süreçlerini nasıl optimize ediyor ve şirketlere nasıl değer katıyor?

İnsan Merkezli Yaklaşımlar: Teknolojiyle birleşen insan merkezli İK stratejileri, çalışan deneyimini nasıl iyileştiriyor ve bağlılığı artırıyor?

Geleceğin Yetkinlikleri: Dijital çağın getirdiği yeni beceri ve yetkinlikler nelerdir ve İK departmanları bu dönüşümde nasıl öncü olabilir?

Dijital Dönüşümde Değişim Yönetimi: Dijital İK dönüşümü sürecinde şirket içi değişim yönetimi ve liderlik stratejileri nelerdir?

Veri Gizliliği ve Güvenlik: Dijital İK süreçlerinde veri güvenliğini sağlamak ve kişisel verilerin korunması için en iyi uygulamalar nelerdir?

Geleceğin İK Liderleri: İK liderlerinin dijital çağın gereksinimlerine nasıl uyum sağlayabileceği ve şirketin başarısını nasıl şekillendireceği konusunda ilham verici örnekler.

Kimler Katılmalı?

Dijital İK Çağı Zirvesi; İK profesyonelleri, şirket liderleri, iş analistleri, teknoloji uzmanları ve dijital dönüşümünü başarıyla tamamlamış şirketlerin temsilcileri için eşsiz bir bilgi ve deneyim paylaşımı platformudur.

Eğitici oturumlar, ilgi çekici ve etkileşimli sunumlar ile dolu bu zirveye katılarak, şirketinizdeki İK süreçlerini dijital dönüşüm çağına hazırlamak ve rekabette öne çıkmak için gerekli vizyonu ve bilgiyi edineceksiniz.
 

Paket Seç:

15.450,00 TL + KDV

Tek Kişilik Yüz yüze Katılım Ücreti


SEÇ
12.360,00 TL + KDV

Hrdergi Aboneleri için Tek Kişilik Yüz yüze


SEÇ
12.950,00 TL + KDV

3 Kişi ve Üzeri Yüz yüze Katılım Ücreti


SEÇ