İşin Geleceği Burada! Uluslararası İK Zirvesi

Pandemi döneminde çalışma hayatında fark yaratan en önemli unsurun “insan” olduğunun bilinci ile 25-28 Mart 2021 tarihlerinde Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları Zirvesi ve Fuarı gerçekleşiyor. 

Zirve hedefimiz; çok zengin içeriği ve geniş katılım kitlesi ile kurumların en tepesi...
Kısaca bir İnsan Kaynakları Kongresinin ötesinde… 

Bir organizasyon için “fark yaratan” en önemli unsur “insan”.

Özellikle pandemi döneminde bu konunun altı birçok kez çizildi. Bu süreçte, artık hepimiz “psikolojik sermayeyi” ve iş hayatında verimliliğe katkısını konuşuyoruz. Şirketine “gönülden bağlı” her çalışanın; o şirketin işveren markasına ve verimlilik artışına büyük bir katkısı var.

Peki, geleceğin çalışma dünyası nasıl olacak?

İnsan Kaynakları liderlerinin ve profesyonellerinin yeni yapı içerisinde rolü nasıl değişecek? Kendilerinden neler beklenecek? Şirketlerin başarılı olabilmesi, hangi unsurlara bağlı olacak?

“Uzaktan bağlı” iken “gönülden bağlı” olmayı nasıl sağlarız?

Kurumsal İyilik Hareketi ile çalışanlarımıza ve şirketimize nasıl fayda yaratırız?

Uluslararası İnsan Kaynakları Zirvesi’nde bu seneki temamız Çalışma Hayatının Geleceği. Bu zirvede kıymetli konuşmacılarımızın eşliğinde, iş hayatının geleceğini birlikte şekillendireceğiz.

Etkinlikten önce web sitesinde yer alan programı inceleyerek, 25-26 Mart'ta canlı olarak gerçekleşecek online zirveyi keşfedin! 
İlham verici geleceğe hazırlanıyoruz. Hazır mısınız?

Kulvarlarımız;

Liderlik
Uluslararası başarılı liderlerin vizyonları ile Çalışma Hayatının Geleceğini birlikte keşfedeceğiz. Fikir liderlerinin ilham veren konuşmaları ile bakış açınızı değiştireceğiz.

Gelecek

Gelecek şimdi…
Peki geleceğin çalışma dünyası nasıl olacak? Geleceğin işini ve çalışma hayatını inşa etmek için iş dünyasının liderleri, fütüristler, ekonomistler ve akademisyenler ile birlikte konuşuyoruz. Gelecekteki iş hayatında hukuk sistemi nasıl olacak?

Çalışan Bağlılığı, Kurum Kültürü ve İşveren Markası

“Uzaktan bağlı” iken,
“gönülden bağlı” olmayı nasıl sağlarız?
Çalışan bağlılığının verimlilik artışına etkisini net olarak ölçümlediğimiz bu dönemde birbirinden başarılı uygulama örneklerini birlikte paylaşalım.

Kurumsal İyilik ve Sürdürülebilirlik

Kurumsal İyilik Hareketi bugünün İnsan Kaynakları yöneticilerinin en fazla ilgi duyduğu alanlardan biri. Bu kulvarda bu konuda önde gelen isimler ile Kurumsal İyilik ve Sürdürülebilirlik konularını detaylıca işleyeceğiz.

İş dünyasının en önemli buluşmasına katılmanız için sayısız neden var!
Geniş bir yelpazede benzersiz bir dijital platform, uluslararası vizyon, liderlerinden yaşanmış başarı hikayeleri bu zirvede sizlerle.


Türkiye’nin ve bölgenin, konusunda en geniş kapsamlı ve en kritik konularının detaylı olarak işleneceği, 2021’e damgasını vuracak, birbirinden farklı özgün içerikleri bir arada kapsayacak muhteşem bir zirve bizleri bekliyor.

Bu zirve, geniş bir yelpazede benzersiz bir dijital platform ile İnsan Yönetimi sektörünün ve gelecekteki iş hayatının kapılarını sizler için açıyor.
Uluslararası arenada başarıları ile konuşulan fikir liderleri ile bir arada olacak ve networking salonlarında görüş alışverişinde bulunacağız.

Zirvede, yeni teknolojilerin çalışma hayatına getirebileceği açılımları ve iş hayatının pandemi gerçeği ile evrildiği tüm noktalar konuşulacak.

Zirvede amacımız konuşulan tüm söylemleri, şirketlerin; zirve sonrasında kendi iş yapış şekillerine kolayca adapte edebilmelerini ve başarılarını arttırmaları.

Türkiye’nin CHRO ekosistemini bu zirve ile birlikte birbirine bağlayarak, aralarındaki iletişimin ve sinerjinin sürdürülebilir bir platforma taşınmasını sağlayacağız.

Zirveden çıkan tüm fikirlerin uluslararası arenadaki fikir önderleri ve sektör paydaşları ile buluşturarak zirvenin global vizyona da katkı sağlamasını hedefliyoruz.

Tüm bunları sürdürülebilir ve benzersiz bir dijital platform üzerinden gerçekleştireceğiz.

Global HR Summit / Future of Work Zirvesi 25-26 Mart 2021 tarihlerinde dijital platformda devam ederken, 25-26-27-28 Mart 2021 tarihlerinde, aynı platform üzerinden “eş zamanlı” olarak Fuarımız katılımcı ve ziyaretçileri ile büyük bir etki yaratarak devam edecek. Fuar bölümümüzde tüm dikey sektörleri bir arada misafir edeceğiz. 

Dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’den lider İnsan Kaynakları yöneticilerinin, CEO’ların, akademisyenlerin, sektör çalışanlarının ve konu ile ilgili tüm paydaşların katılacağı bu önemli buluşmaya sizleri de davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için;
 
https://globalhrsummit.org