İKonometrİK Zirvesi - 2020

Özet

İK Analitiği, İK Metrikleri, İK Ekonomisi...

İstanbul

İÇERİK

İK’nın artık tüm süreçlerinde kullandığı Büyük Veri ve İK Metrikleri ile birlikte artık daha analitik ve ölçülebilir bir İK’ya ihtiyaç duyuluyor!

Büyük Veri ve İK Metriklerinin, doğru analiz edildiğinde İK’nın doğru stratejik kararlar almalarını sağlayan en önemli araçlar olduğu gerçeğini artık hepimiz biliyoruz.

Biz de bu gerçekten yola çıkarak İK Analitiği, İK Metrikleri, İK Ekonomisi’ni yani İK’nın rakamsal ve analitik değerlerini bir araya getirerek İK’ya yepyeni bir boyut kazandırdığımız İKonometrİK Zirvesi’nin bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Geçen yıl büyük bir ilgi ve yoğun bir katılım ile gerçekleşen zirvemiz bu yıl da müthiş bir içerikle karşınızda olacak.

Eğer siz de aşağıdaki soruların yanıtlarını ‘en iyi uygulamalar’la dinlemek isterseniz, bu zirvedeki yerinizi erkenden ayırın!

İK’cılar için Büyük Veri Yönetimi ne anlama geliyor, nasıl yönetilir; finansal wellbeing(esenlik) İK’ya ne sağlıyor; ekonominin dilinden anlayan analitik girişimleri ve büyük veri kullanımını, şirket stratejileriyle uyumlu hale getirmek için nelere ihtiyaç duyuyoruz; büyük veri ve İK metriklerini analitik olarak nasıl şekillendirmeliyiz?
SPONSORLAR

 KATILIM SEÇENEKLERİ

1.795,00 TL + KDV

Tek Kişilik Katılım Ücreti

Aboneliği olmayan katılımcılar için tek kişilik ücret.
1.435,00 TL + KDV

HRdergi Aboneleri İçin Katılım Ücreti

1 adet abonelik 1 kişinin katılımında indirim hakkı sağlar.
1.615,00 TL + KDV

2 Kişilik Katılım Ücreti

Kişi başı katılım ücretidir.
1.525,00 TL + KDV

3 Kişilik Katılım Ücreti

Kişi başı katılım ücretidir.
1.345,00 TL + KDV

4 Kişilik Katılım Ücreti

Kişi başı katılım ücretidir.
Katılımcı Sayısı Seçin